Главная | Регистрация | Вход | RSSВоскресенье, 28.02.2021, 15:50

КЗ"Власівська гімназія"

Меню сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0Цих днів не змовкне слава

Війна відгриміла та пам'ять жива

9 травня 2019 року учні, вчителі та працівники Власівського ЗНВК взяли участь у заході , приуроченому 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Війна відгриміла та пам'ять жива»,  та вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів до пам’ятника "Воїну-визволителю".

 

День пам’яті та примирення

Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам'яті наших дідів, прадідів, пам'яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам'яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам'яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна, були присвячені уроки мужності «Мир нам діставсь нелегкою ціною, пам'ять про це буде вічно зі мною ». 

 

Тих днів не змеркне слава і сьогодні

 З метою сприяння патріотичного виховання учнів, виховання любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, вшанування тих, хто віддав життя за визволення рідного краю, 17 вересня 2018 року учні та працівники закладу взяли участь у проведенні мітингу, присвяченому 75-й річниці визволення Кегичівщини та села Власівки від нацистських окупантів.

 

 

 

 

 

 

Екскурсія "Голодомор. Пам`ять поколінь"

24 листопада 2017 року   класними керівниками та педагогом-організатором проведена екскурсія в шкільному історико-краєзнавчому музеї , присвячена пам’яті жертв голодомору 1932-1933 р.р.   

 

З метою формування у школярів розуміння єдності та цілісності України, виховання патріотизму та шанобливого ставлення до історії українського народу класними керівниками були проведені години спілкування «Козацька слава у серцях у нас» (1-4 класи), урок мужності «Від козаків до кіборгів» (5-9 класи, класні керівники Чехута Я.Л., Глущенко А.М.),

Нас пам'ять кличе у роки війни

15 вересня 2017 року з нагоди 74 –ї річниці визволення Кегичівщини від нацистських окупантів відбувся мітинг «Нас пам'ять кличе у роки війни», в якому взяли участь всі учні, вихованці дошкільної групи та працівники школи. Традиційно проведено велокрос серед учнів 1-9 класів.

 

 

 

Виховні години «Український дух незламний»

З  метою патріотичного виховання, пробудження національної свідомості, осмислення себе як частини великого українського  народу, виховання поваги  до учасників АТО, захисників волі української   до Дня захисника України класними керівниками  1-8 класів  були проведені  виховні години "Український дух незламний"

 

 

 

 

Сторінки трагедії Бабиного Яру

29 вересня 2016 року минає 75-та річниця вшанування  трагедії Бабиного Яру. Класні керівники 6-7 класів Чехута Я.Л. та Мороз І.В. провели круглий стіл «Сторінки трагедії Бабиного Яру». Учні ознайомилися з історичною довідкою подій 1941 року, переглянули  та обговорили презентацію «У чому трагедія Бабиного Яру?», ознайомилися з фотофактами трагедії 29-30 вересня 1941 року.

 

 

Хай вічно горить вогонь пам`яті                

З метою розширення  знань учнів про партизанський рух в Україні та в рідному селі,    формування  в учнів інтересу і поваги до історичного минулого нашої  країни; виховання патріотизму, гуманізму, любові до України  22 вересня  2016 року було проведено загальношкільну лінійку «Хай вічно горить вогонь пам’яті», яку підготувала вчитель історії Чехута Я.Л.  та проведено екскурсію для учнів 1-4 класів  у шкільному історико-краєзнавчому музеї.

Мітинг "Славетний подвиг українського народу"

Вклоняємось вічному вогню,

Вклоняємось доземно всім солдатам…

16 вересня 2016 року, напередодні річниці визволення Кегичівщини від нацистських окупантів у Другій Світовій війні,  учні Власівського ЗНВК принесли квіти  до пам’ятника Воїну - визволителю, щоб віддати данину вдячності та вклонитися низько подвигу старшого покоління. Ідуть роки, вже мало залишилося  серед живих учасників  тих  жахливих подій     та пам'ять народу нетлінна.

 

Традиційно, після мітингу був проведений велокрос серед учнів 1-8 класів та вихованців дошкільного закладу.

 

17 вересня 2015 року в річницю визволення Кегичівщини з метою виховання в учнів патріотизму, любові до рідної землі, вшанування пам’яті загиблих за визволення нашого краюв закладі пройшли такі заходи:

- лінійка-реквієм «Нам заповідана мужність»,

виставка малюнків «За синє небо, за ясне сонце спасибі Вам»,

- тематична виставка літератури та фотоматеріалів - «Немає подвигів забутих»,

 

- велокрос

Партизанськими стежками рідного краю

З метою ознайомлення з історією  партизанського руху на  Кегичівщині, його внеском у перемогу над фашизмом в ЗНВК був проведений  усний журнал «Партизанськими стежками рідного краю», а в історико-краєзнавчому музеї  вчителем історії Глущенко А.М. була проведена екскурсія для учнів

1-5 класів.

 

ТИЖДЕНЬ ПАМ`ЯТІ

 У ті щасливі дні, коли закінчилась війна,

І землю нашу вже полишили тривоги,

Уперше пригадав я всі шляхи,

Усі важкі й гіркі дороги…

5 травня 2015 року розпочався тиждень пам`яті «Доки ми пам’ятаємо, ми живемо». В цей день класний керівник 1 класу Конопля Н.М. провела з учнями виховну годину «Мужність і відвага крізь покоління», під час якої діти ознайомилися з історичним минулим українського народу, його подвигами у роки Другої світової війни.

Естафету тижня продовжили учні 4 класу та їх класний керівник Денисюк С.М. виховним заходом «Нам заповідана мужність», метою якого було виховання почуття патріотизму, поваги до людей, які боронили землю від ворога, поважного відношення до історичної пам’яті свого народу.

7 травня 2015 року учні 3 класу(класний керівник Тарсукова С.Г.) писали лист - подяку ветерану. У своїх листах   діти висловили подяку ветеранам Другої світової війни за те, що вони захищали Україну, вберегли  рідну землю від ворога, за своє щасливе дитинство. Кожен учень побажав своїм захисникам здоров’я, добра  і мирного неба.

В цей же  день для учнів 2 класу класний керівник Наскалова Л.М. провела  усний журнал «Ціна Перемоги». Діти дізналися про героїчний подвиг воїнів – визволителів і велику трагедію нашого народу в Другій світовій війні.

 

А для  учнів старших класів у шкільному історико-краєзнавчому музеї продемонструвала презентацію «У моїй родині був солдат». Члени пошукового загону «Пам'ять» розповіли про долю вчителів-ветеранів Власівської школи.

 

Учні 11 класу разом із класним керівником Данько А.П. переглянули відеопрезентацію  «Ода Перемозі!». Одинадцятикласники  збагатили свої знання і уявлення про ті пам’ятні дні 1945, пройнялися гордістю і пошаною  до немеркнучого подвигу народу.
                                                      

Завершився тиждень пам’яті круглим столом «Збережемо пам'ять про подвиг» у 8 класі (класний керівник Коробка І.В.), заочною подорожжю «Історії героїв війни: «Ми боролись за українську землю» у 9класі (класний керівник Мороз І.В.) та переглядом фільму про війну «Вишневі ночі» учнями 5-6 класів (класний керівник Чехута  Я.Л.),  після перегляду якого учні обмінялися думками  та враженнями про побачене, розповіли історії із воєнних років своїх прадіду сів і прабабусь. Наприкінці заходів учні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів.

 

КВІТКА ПАМ`ЯТІ

З   нагоди  відзначення 70-ї річниці Перемоги  над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни  учні  5-11 класів під керівництвом шкільного бібліотекаря Коробки О.В. та президента учнівського самоврядування Авраменко Д. виготовили  пам’ятні знаки «Мак пам’яті», як символ пам’яті про тих, хто загинув  у роки  Другої світової війни, символ відзначення  Дня пам’яті та примирення.

Подвиг в житті людини

З метою виховання патріотизму, почуття поваги та гордості до свого народу  30 січня 2015 року для учнів 1-11 класів пройшли виховні години та години спілкування «Подвиг в житті людини». Діти поглибили свої знання про подвиги дітей та молоді у роки Великої Вітчизняної війни, які за покликом своїх сердець ставали відважними підпільниками, партизанами, «синами полка». Їх героїзм є прикладом для наслідування.

Екскурсія  до  шкільного історико-краєзнавчого музею

21 січня 2015 року  дошкільнята відвідали історико-краєзнавчий музей, де  познайомилися  з його експонатами та стендами про  Велику Вітчизняну війну,  а вихователь Авраменко О.В.  розповіла їм про подвиги односельчан.

Круглий стіл "Вклонімось низько до землітим, хто в серці буде жити"

28 жовтня  2014 року  відбулося   засідання круглого столу «Уклонімося низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити», присвячене    вшануванню 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України, яке підготували та провели  вчитель історії Юхно О.В. та педагог-організатор Мосенцова І.А.  Учні мали  змогу переглянули відеоролик   «Діти війни», презентацію  «Подвиг в житті людини»,  послухати пісні та вірші воєнних років.  У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка  «Ваш подвиг ратний не забудем».

 

Уроки мужності

17 вересня 2014 року у Власівському ЗНВК розпочався уроком мужності «Роки минають, а пам'ять –вічна», на якому учні переглядали  фрагменти фільмів про  роки Великої Вітчизняної війни, виготовляли букети визволителям, складали вітальні  листівки учасникам бойових дій, читали вірші та висловлювали побажання миру на всій Україні.

   

Під час мітингу –реквієму «Подвигу жити вічно» учні та вихованці дошкільного закладу віддали шану загиблим  воїнам  та визволителям села Власівка,  а кращі учні   школи  проїхали з Державним прапором України  центральними вулицями села. Традиційно  в цей  день  був проведений  велокрос, після закінчення переможці  були нагороджені грамотами.

  Хай не згасає  пам`ять   серця ...

Темі зображення подій    Великої Вiтчизняної вiйни, однієї з найбiльших трагедiй світу,  у творчості  українських та російських письменників була присвячена читацька конференція «Хай не згасає пам'ять серця…» , яку провела вчитель української мови та літератури  Данько А.П.  Учні читали та обговорювали   твори  українських письменників  і поетів:  «Прометей» А. Малишка, «Слово про рiдну матір» М. Рильського, М.Бажана «Клятва», «Прапороносцi» О. Гончара, «Київська соната» Ю. Яновського, «Україна в  огні» О.Довженка. Згадали учні і твори російських письменників   А.Твардовского  "Василь Тьоркін", К.Симонова «Живі і мертві»,  Б .Васил`єва «А зорі тут тихі» В. Бикова "Обеліск", В.Астаф`єва "Зорепад" і багато- багато інших.  Ознайомившись із творами, учні збагатили свої знання   про Велику Вітчизняну війну,  пройнялися гордістю  за подвиг  людей своєї землі. 

  

 

Бесіда з дошкільнятами  до 69-ї річниці Великої Перемоги

     З метою виховання патріотичних почуттів, гордості за мужність  і героїзм   наших воїнів, які віддали своє життя за світле майбутнє з вихованцями дошкільної групи була проведена бесіда «Спасибі за щасливе дитинство», яку провела вихователь Мороз С.Г.

  

Битва за Дніпро
 
    До 70-річчя битви за Дніпро  для учнів 1-4 класів вчитель Денисюк С.М. провела усний журнал "Битва за Дніпро". Учні дізналися про   хід даної військової  операції. Особливо їх вразило те, скільки людей загинуло  в ході цієї битви,  ознайомилися  з іменами воїнів, яким  було присвоєно  звання Героя Радянського Союзу.

 


 
28 жовтня у день святкування  69 річниці визволення України   від німецьких загарбників  в 1-5 класах пройшли виховні години. Вчитель  історії Дригайло О.О. провів лінійку з нагоди цієї знаменної дати ,  ескурсовод Карнаушенко Тетяна провела екскурсію в шкільному музеї . Бібліотекар  Коробка О.В. провела  бесіду  з учнями біля  тематичної виставки.

         

               

    
    17 вересня 2013  року  біля пам`ятника загиблим воїнам   було проведено  мітинг  "Тих днів не померкне слава", панахида по загиблим воїнам.   Звучали вірші, пісні в пам`ять    визволителів.


    

   
18 вересня   учні 1-5 класів у Власівському  історико-краєзнавчому музеї    дізналися  про героїчне минуле  нашого краю  в роки Великої Вітчизняної війни, а  учні 1 класу поповнили новими експонатами, знайденими на території  Власівської сільської ради,   розділ "Велика Вітчизняна війна". Для учнів 7-11 класів   було продемонстровано художні та документальні  фільми  про війну.

 
 

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Февраль 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архив записей
Друзья сайта  • Создать сайт
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © 2021
    Сделать бесплатный сайт с uCoz