Главная | Регистрация | Вход | RSSВторник, 20.02.2018, 20:49

Власівський ЗНВК

Меню сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Дошкільний заклад

 

Дошкільний заклад  "Ромашка"
заснований у 1963 році
     Дошкільна група Власівського ЗНВК працює щодня, крім суботи та неділі  з 8.00 до 17.00 год. 

    Розташований за адресою:  с.Власівка, вулиця Каштанова   Кегичівського району Харківської області .     У дошкільному   закладі    «Ромашка»    функціонує  одна різновікова група , в якій виховується 22 вихованців.

У 2015/2016 навчальному році робота з дітьми здійснюється відповідно до Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту", Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді,  за програмами «Дитина», затвердженої листом Міністерства освіти і науки України від 08.12.2010 №1/11-11177, «Впевнений старт», схваленою колегією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.03.2012 та затвердженою наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.05.2012 №704,наказів Міністрерства освіти і науки України від 29.10.2008 №985 "Про затвердження Інструкції з організації охорони життя і здоровя дітей у дошкільних навчальних закладах", від 20.04.2015 №446 "Про затвердження гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності", листа  Мністерства освіти та науки України від 20.05.2015 №1-9/249 "Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015/2016 навчлаьному році"

Зміст навчально-виховного процесу визначений Базовим компонентом дошкільної освіти, схваленим на колегії  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04.05.2012 та затвердженим  наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.05.2012 №615. Програма виховання і навчання дітей від 2 до 7 років  «Дитина» супроводжується методичними аспектами її реалізації. В освітньому процесі використовуються видання згідно з переліком видань, рекомендованих для використання в роботі у дошкільних навчальних закладах Міністерством освіти і науки України.

 

Навчально-виховний процес організовано за блочно-тематичним принципом, планування освітньої роботи з дітьми здійснюється за  режимними моментами.

Навчальний   рік   у   дошкільному   навчальному   закладі   починається 1 вересня і закінчується  31   травня  наступного   року,  а  оздоровчий  період з 1 червня  по  31  серпня.

 У  дошкільному   навчальному  закладі  встановлено 5-денний навчальний тиждень.

           

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305,  навчальний   рік   у   дошкільному   навчальному   закладі   розпочинається 01 вересня і закінчується  31   травня.  З 01 червня  по  31  серпня триває оздоровчий  період, під час якого освітня робота формується відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Загальна тривалість канікул, під час яких заняття з вихованцями не проводяться, складає 115 днів:

 • осінні з 26 по 30 жовтня (5 календарних днів),
 • зимові з 30 грудня по 08 січня (10 календарних днів),
 • весняні з 28 березня  по 08 квітня (10 календарних днів),
 • літні з 01 червня по 31 серпня (90 календарних днів).

             У період канікул з дітьми проводиться фізкультурно-оздоровча і художньо-естетична робота.

У  дошкільному   навчальному  закладі  встановлено 5-денний навчальний тиждень.  У першій половині дня рівномірно розподіляються види діяльності за основними видами занять залежно від бажань та інтересів дітей. У навчальному процесі використовуються такі форми організації діяльності дітей: інтегровані, комплексні, індивідуальні, індивідуально-групові, групові заняття.

          Тривалість спеціально організованих фронтальних занять становить:

- для дітей молодшого віку –  15 хвилин,

- середнього – 20  хвилин, 

- старшого –  25  хвилин.

          Тривалість перерв між заняттями – 10 хвилин.

          Режим роботи закладу дев’ятигодинний з 08.00 до 17.00.

          Фізичне виховання дітей містить: ранкову  гімнастику; заняття фізичною культурою; рухливі ігри та ігри спортивного характеру; загартовування ; фізкультурні хвилинки під час занять, фізкультурні паузи між заняттями; фізкультурні комплекси під час денної прогулянки.

          У дні, коли немає занять з фізкультури, проводять фізкультурні комплекси під час денної прогулянки.         

Завдання освітніх ліній Базового компонента дошкільної освіти реалізується через різні форми організації життєдіяльності дошкільників, в тому числі заняття, розподіл яких здійснюється відповідно до листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 26.07.2010 р. №1.4/18-3082 «Про організовану і самостійну діяльність дітей у дошкільному навчальному закладі».

          

Розподіл групових фронтальних  занять   на тиждень   

для різновікової дошкільної групи

 

 

                          Види занять 

                              Кількість групових занять на тиждень

Підгрупа молодшого дошкільного віку

 Підгрупа старшого дошкільного віку

З фізичного  розвитку 1

2

2

З художньо-естетичного   розвитку:   

- музична діяльність

- зображувальна діяльність:  -малювання,

- ліплення,

 -аплікація

- художня література

 

 2

 1

0,5

0,5

0,5

 

 2

 1

0,5

0,5

1

 

З мовленнєвого  розвитку

1

2

З  пізнавального  розвитку :

- логіко-математичний2

- ознайомлення з навколишнім

- ознайомлення з природою

 

 

0,5

0,5

 

0,5

 

0,5

0,5

 

1

Усього занять:

9

11

        1 – та ще 3 заняття   на свіжому повітрі  у інші режимні моменти;

      2 – завдання  з логіко-математичного   розвитку   реалізуються не лише на спеціально-організованих заняттях, а й інтегруються  в інші види діяльності дітей протягом дня.

           У  закладі  працює два вихователі,   помічник вихователя,   праля  та музичний керівник. Вихователі мають педагогічну освіту,  своєчасно  проходять  курси підвищення  кваліфікації.  Вихователь Калітіна Ольга Миколаївна, педагогічний стаж 24 роки,  працює над проблемою «Виховання любові до природи у дошкільнят». Вихователь Авраменко Олена Валеріївна, педагогічний стаж 7 років,   працює над проблемою «Естетичне виховання   дітей дошкільного віку». У своїй  роботі використовують  методику  М.Монтессорі ,  С.Русової, В.Сухомлинського.  Займаються  самоосвітою, активно працюють   у шкільному  методичному  об’єднанні   вчителів початкових класів та вихователів дошкільної групи та районному методичному об`єднанні вихователів дошкільних закладів.

      За результатами атестації  вихователі нагороджувалися грамотами районного відділу освіти. 
      Велика увага   приділяється підготовці дітей  п’ятирічного віку  до школи. Вихователі та адміністрація  ЗНВК тісно співпрацюють з батьками  вихованців дошкільного закладу«Ромашка». Медичне обслуговування проводиться  Власівським ФАПом. Медичні працівники  щодня обстежують дітей дошкільної  групи. З боку адміністрації ЗНВК велика увага приділяється харчуванню дітей.
    
Обмін досвідом
 
 
   З метою обміну досвідом  та вивчення методики проведення занять вчителем початкових класів Тарсуковою С.Г. було відвідано  заняття в дошкільній групі   "Готуємо руку до письма"  та міні-заняття з художньо-естетичного розвитку " Казковими стежинками", які провела  Авраменко О.В.

       
     

 
  З метою  належного  виховання   любові до праці   вихованці  дитячого закладу   дбають про довкілля та допомагають дорослим  у прибиранні закріпленої за закладом території. 
 
                                             

Конструювання  - одна  з найулюбленіших ігор наших малят              Дидактична гра "Зимуючі та перелітні  птахи"

              


   Питання наступності між дошкільною та початковою освітою  хвилює всіх вчителів початкових класів та вихователів  дошкільного  навчального закладу. В ході  тижня початкових класів у  дошкільній групі ЗНВК було проведено  бінарне заняття  з пізнавального, художньо-естетичного розвитку (природа і малювання) з елементами англійської мови  "Загадки осені". 
 

 
"  П`ять  колосків"
 
   Вихователь дошкільної групи Мороз С.Г. розповіла дітям про жахливі сторінки історії українського народу 1932-1933 років  та провела екскурсію у шкільному історико-краєзнавчому музеї з нагоди  80-ої річниці пам`яті жертв голодомору.

 

Дбайливо ставлятьтся дошкільнята   до кімнатних  рослин у куточку природи

 

Міні зайняття, прогулянка.

Тема: ЛІС. ДЕРЕВА. КУЩІ. ЯГОДИ.

  Взимку, весною,влітку і восени ми часто ходимо  на прогулянку до своєї улюбленої ялиночки, яка росте на галявинці в лісі.  Туди нами  протоптано декілька стежиночок.Ось і сьогодні ми тутрийшли до неї на гостини.І вона нам розповіла багато цікавого:де поділася її подруга зозулька та про що розповідає давня знайома –сойка.Закріпили  ознаки пізньої осені та ознаки зими,назви перелітніх та зимуючих пташок.

    

   
А ось кущик шипшинки нас пригостив своїми ягідками.А  цими плодами поживляться у сніжну зиму  зимуючі птахи.                 

 
Новорічний ранок " Здрастуй,  Новий рік!" 
 

Щороку діти чекають свята Нового  року,  щоб поринути в казку, дитинство. 26 грудня 2013 року відбувся новорічний ранок, на який завітали Дід Мороз, Бармалей, лікар Айболить.  Разом співали, грали, водили хоровод, розповідали вірші,  за що отримали подарунки від Діда Мороза.

 
                    

Заняття художнього-естетичного розвитку
 
На заняттях художньо-естетичного циклу  діти малювали малюнки до 25- річниці   виводу військ  із Афганістану "Ми -майбутні захисники Вітчизни".

 
Зустріч  з воїном-інтернаціоналістом
 
 17 лютого 2014 року відбулася зустріч дошкільнят із воїном-афганцем Халаїмовим М.О. Малята із задоволенням слухали його розповідь. Під час таких зустрічей  у малят  виховується   бажання  в майбутньому стати захисниками  державних кордонів, патріотичні почуття.  Діти  подарували свої малюнки Миколі Олександровичу, що підготували напередодні  зустрічі.

 

 Я -матусине серденько мама - серденько моє
 

З позитивним настроєм вітали дошкільнята своїх  мам зі святом 8 Березня, створюючи веселий  настрій своїм виступом, творчістю, даруючи подарунки, виготовлені власноруч. 

Інтегроване заняття «Родинне тепло»

На інтегрованому занятті   «Родинне тепло» діти познайомилися  з поняттям «рід», «родовідне дерево», виховували повагу  до батьків, родини.

 

  Бережи здоров`я
07 квітня 2014 року у Всесвітній день здоров`я  з дошкільнятами  фельдшер Власівського ФАПу Степаненко М.І. провела бесіди "Корисні та шкідливі продукти" та "Чистота - запорука здоров`я "
   
         

Свято "Пернаті друзі"

  З метою розширення уявлення дітей про пташок, їх значення в природі, виховання    бережного   ставлення  та   любові  до «братів наших менших» у дошкільному закладі Власівського ЗНВК  пройшло свято  «Пернаті друзі».

 

 Готуємось до Великодня

     З метою  виховання   любові до народних свят та традицій на занятті з художньо-естетичного розвитку  діти знайомилися із символом писанки, вчилися самостійно добирати кольори та елементи візерунка.

Розмалюю писанку,
Розмалюю,
Гривастого коника
Намалюю.

 

Екскурсія  в шкільний музей

На передодні 28 річниці аварії на Чорнобильській АЕС вихованці дошкільної групи відвідали  шкільний історико-краєзнавчий музей, до ознайомилися  з експозиційним куточком "Біль наш - Чорнобиль".

Знай та виконуй правила дорожнього руху

 Вихованці дошкільної групи Власівського ЗНВК на заняттях знайомляться з правилами дорожнього руху, сигналами світлофора, вчаться виконувати дії пішоходів та водіїв за кожним сигналом світлофора.На заняття до дошкільнят завітав казковий гість Дракоша, а малеча навчала його  правилам поведінки на дорозі та виготовляла макети світлофорів за допомогою аплікації.

  

Дослідники-чомусики 

  Щодня під  час прогулянки діти ведуть спостереження за навколишнім світом,  з метою розвитку     інтересу до живої природи. Знайшовши черв’ячка, діти дізналися  про його значення   у природі.

Заняття з пізнавального розвитку "Моя Батьківщина - Україна"

      З метою формування в дошкільнят уявлення про Україну, її міста, найбільші ріки та гори, закріплення знань про державу та національні символи, виховання інтересу до історії держави, бажання вивчати та примножувати державні та народні традиції, любов до своєї  Батьківщини  у дошкільному закладі  Власівського ЗНВК   пройшло заняття  з пізнавального розвитку  «Моя Батьківщина – Україна».

   

Дитячі мрії  

30 травня   до Міжнародного  дня захисту дітей   у дошкільному закладі пройшов конкурс малюнків «Дитячі мрії». Діти  малювали сонце,  квіти, батьків  і мріяли про мирне небо.

  

 

 

Несімо гордо  України Прапор (Власівський ЗНВК, дошкільний заклад)

21 серпня в дошкільному закладі було проведено інтегроване заняття  «Несімо гордо України Прапор», на якому діти закріпили поняття про державні та національні символи, зокрема державний прапор, виховуючи почуття любові та гордості за свою країну. Наприкінці заняття малюки  виготовили власноруч  з кольорового  паперу державні прапорці

 

 

.МОЯ КРАЇНА - УКРАЇНА

      З метою виховання любові до Батьківщини, розвитку патріотичних почуттів, ознайомлення з історією та виникненням рідного  села у дошкільній групі  пройшло заняття «Моя країна – Україна». Вихованці слухали цікаві розповіді вихователя Мороз С.Г., співали українські народні пісні, розфарбовували   зображення народних символів.

 

Виховання патріотизму

До  річниці  визволення с.Власівки та Кегичівщини   у дошкільному закладі пройшла бесіда   «Пам’ятаємо своїх героїв»,    під час якої  діти  розширили  свої знання  про героїчне минуле нашої країни в роки Великої Вітчизняної  війни, про відважність, мужність, сміливість  земляків, які віддали своє життя за визволення  нашого краю від ворога.  Під час мітингу дошкільнята вшанували загиблих воїнів у роки війни покладанням квітів, а також прийняли участь у велокросі.

Заняття "Ознайомлення з природою"

На заняття «Ознайомлення з природою» до малечі завітав  дід Панас з казки «Ріпка», який   розповів про працю сільських працівників, провів бесіду «Вирощуємо овочі» та дидактичні ігри «Це в садку чи на городі», «Що це?». Під час гри діти вгадували овочі на дотик, описували  їх ознаки, а в кінці заняття з овочів зробили  городню красуню.

День дошкілля

У день дошкілля вихователів та працівників закладу привітали директор ЗНВК Ріпка І.В, голова ПК Тарсукова  С.Г. А вихованці подарували виготовлені власноруч листівки 

Акція "Допоможи тваринам"

Під час прогулянки діти  залюбки збирали каштани, щоб передати їх тваринам Харківського зоопарку. Малята фантазували хто ж буде ласувати смачною їжею.

Ноти ми вивчаємо, все про них ми знаємо

На  занятті з художньо-естетичного розвитку  (музика)   діти познайомилися з казкою  про ноти, яку розповіло сонечко, що  завітало до них на заняття.

 

Заняття з художньої літератури «Ввічливі малята»

 На занятті з художньої літератури дошкільнята знайомилися   з культурою спілкування  та вчили ввічливі слова. Діти  грали в гру «Подруги посварилися»,   в ході якої вчилися вживати  ввічливі слова та  миритися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Февраль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Архив записей
Друзья сайта • Создать сайт
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz

 • Copyright MyCorp © 2018
  Сделать бесплатный сайт с uCoz