Главная | Регистрация | Вход | RSSВоскресенье, 28.02.2021, 16:28

КЗ"Власівська гімназія"

Меню сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0







Кадровий склад

Список педагогічних працівників

КЗ"Власівської гімназії"  Кегичівської селищної ради

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Освіта, навчальний заклад, спеціальність за дипломом

 

Який предмет викладає

 
 

1

Кобзиста

Тетяна

Сергіївна

директор

 

повна вища

(Харківський

державний

педагогічний

університет

ім. Г.С.Сковороди,

06.06.2003)

 

українська мова та література, мова та література німецька, зарубіжна література

 

 

російська мова

зарубіжна література

 

 

 

 

2

Корнієнко

Світлана

Миколаївна

 

заступ-ник

директо-ра з НВР

 

неповна вища

(Харківське

педагогічне

училище, 04.07.1985),

повна вища

(Харківський

національний

педагогічний

університет

ім. Г.С. Сковороди, 29.06. 2005)

 

початкові класи

основи здоров’я

я у світі

російська мова

зарубіжна література

курси за вибором:

«Етика»

«Міфологія»

«Вчимося бути громадянами»

«Юні мовознавці»

 

3

Авраменко

Олена

Валеріївна

вихова-

тель дошкільної

групи

повна вища

(Запорізький

державний медичний університет,

30.06.1996)

 

фармація

вихователь дошкільної

групи

 

4

Данько Алла Петрівна

учитель

англійської мови

повна вища

(Харківський

державний педагогічний інститут

ім. Г.С. Сковороди,

( 25.06.1989)

 українська  мова та   література

англійська мова

українська мова та література

 

5

Денисюк

Світлана

Миколаївна

 

учитель

початкових класів

 

 

неповна вища

(Харківське

педагогічне

училище, 01.07.1986)

повна вища

(Харківський

державний

педагогічний

інститут ім.Г.С.Сковороди, 05.06.1992)

 

початкові класи

2 кл.

географія

 

 

6

Калітіна

Ольга

Миколаївна

учитель початкових класів

неповна вища

(Харківське

педагогічне

училище, 01.07.1986)

 

початкові класи

1 клас

музичне мистецтво

спецкурс

«Харківщи-нознаство»

 

7

Коробка

Ігор

Валерійович

 

 

 

учитель

хімії та біології

 

повна вища

(Харківський

національний

педагогічний

університет

ім. Г.С.Сковороди,

05.06.2009)

біологія і хімія

біологія

хімія

трудове навчання

курси за вибором «Фінансово грамотний споживач»

«Фінансова культура»

"Етногеографія"

 

8

Коробка

Олена

Вікторівна

педагог-організатор

повна вища

(Харківський

державний

аграрний

університет

ім. В.В.Докучаєва,

26.06.1997)

 

аграрний менеджер

__

 

9

Мороз

Ігор

Володимирович

 

учитель

фізичної культури

 

 

повна вища

(Харківський

державний

педагогічний

інститут ім.Г.С.Сковороди, 30.06.1985)

фізична

культура

фізична

культура

 

 

 

10

Мосенцова

Ірина

Андріївна

 

учитель

фізики та матема-тики

 

 

 

повна вища

(Харківський

державний

педагогічний

інститут ім.Г.С.Сковороди,

30.06.1987)

 

фізика

та математика

математика

алгебра

геометрія

фізика

 

 

11

Наскалова

Людмила

Миколаївна

 

учитель

початко-вих класів

 

 

повна вища

(Харківський

державний

педагогічний

інститут ім.Г.С.Сковороди, 02.06.1995)

 

початкові

класи

3 кл.

основи здоров’я

 

 

 

12

Сорока

Світлана Василівна

вчитель початкових класів

повна вища

(КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна

академія»,

08.06.2016)

 

дошкільна освіта

 

вихователь дошкільної групи

музичний керівник

 

13

Середа Наталія Олексіївна

учитель української мови та літератури

 

 

 

 

повна вища

(Харківський

державний

педагогічний

інститут

ім. Г.С. Сковороди,

30.06.1984)

українська мова і література

українська мова

українська література

історія

основи правознавства

 

 

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Февраль 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архив записей
Друзья сайта







  • Создать сайт
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © 2021
    Сделать бесплатный сайт с uCoz