Главная | Регистрация | Вход | RSSПонедельник, 27.01.2020, 06:54

Власівський ЗНВК

Меню сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0







Результати олімпіад

 
 
Графік проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

з/п

Предмет

Дата проведення І етапу

Дата проведення

ІІ етапу

1.  Математика

15.10.2019

10.11.2019

  1.  
Географія

18.10.2019

  16.11.2019

  1.  
Російська мова та література

23.10.2019

24.11.2019

  1.  
Хімія 16.10.2019 30.11.2019
 5. Історія

17.10.2019

23.11.2019

 6. Біологія

21.10.2019

 07.12.2019

  1.  
Українська мова та література

17.10.2019

 03.11.2019

8. Фізика    22.10.2019  17.11.2019
9 Іноземна мова: англійська  23.10.2019 01.12.2019
10 Правознавство

22.10.2019

21.12.2019

11  Інформатика 21.10.2019 08.12.2019
12. Трудове навчання

24.10.2019

 02.11.2019
13. Інформаційні технології 24.10.2019 22.12.2019

 

Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Трудове навчання - Долженчук  О.(9 клас),  Супрунюк Л. (8 клас), - І місце (вчитель Коробка І.В.)

Географія - Коробка А. (9 клас), Зацепіна Н. (8 клас),  - І місце (вчитель Денисюк С.М.)

Математика -  Карнаушенко Р., Данько В. (6 клас), Малков Ю. (7 клас),  Зацепіна Н.(8 клас),  Коробка А.(9 клас) - І місце (вчитель Мосенцова І.А.)

Російська мова -Коробка А. (9 клас) - І місце (вчитель Кобзиста Т.С.)

Хімія - Супрунюк Є.(8 клас), Коробка А. (9 клас)  - І місце (вчитель Коробка І.В.)

Біологія -  Малков Ю., (7 клас), Зацепіна Н. (8 клас),  Коробка А. (9 клас)   - І місце (вчитель Коробка І.В.)

Історія -Супрунюк Є (8 клас),  Коробка А.(9 клас) -І місце (вчитель Середа Н.О.)

Фізика - Лисенко А. (7 клас), Зацепіна Н., (8 клас),  Коробка А. (9 клас),   - І місце (вчитель Мосенцова І.А.)

Англійська мова - Коробка А.( 9 клас), Супрунюк Л., Зацепіна Н.. (8 клас),-  І місце (вчитель Данько А.П.)

Українська мова та література -   Коробка А. (9 клас),, Супрунюк Є. .(8 клас),  Малков Ю. - 7 клас- І місце (вчитель Данько А.П., Середа Н.О..)

Інформатика - Зацепіна Н. (8 клас),   Коробка А.  (9 клас) - І місце (вчитель Зацепіна О.О.)

Основи правознавства  - Коробка А. (9 клас)  - (вчитель Середа Н.О.)

 

Переможці  ІІ  (районного) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад

Математика - Зацепіна Н.(8 клас) - І місце,  Коробка А.(9 клас), Малков Ю.(7 клас), Карнаушенко Р., Данько В.(6 клас)  -ІІ місце  (вчитель Мосенцова І.А.)

Українська моваМалков Ю. (8 клас) -ІІ місце (вчитель ДанькоА.П..)

Хімія - Малков Ю.(7 клас) - ІII місце (вчитель Коробка І.В.)

Фізика Коробка Н. (9 клас) - ІІ місце (вчитель Мосенцова І.А.)

Біологія -  Супрунюк Є.(8 клас) - ІІ місце, Коробка А. (9 клас) -ІІІ місце (вчитель Коробка І.В..)

 

 

 

 
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Январь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архив записей
Друзья сайта







  • Создать сайт
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © 2020
    Сделать бесплатный сайт с uCoz