Главная | Регистрация | Вход | RSSВоскресенье, 28.02.2021, 16:13

КЗ"Власівська гімназія"

Меню сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

 

Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек  2020 рік

З 1 жовтня 2020 року у Власівському ЗНВК  стартував щорічний місячник шкільної бібліотеки, що проходив під гаслом "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів". Свою екологічну просвітницьку роботу бібліотека Власівського ЗНВК  розпочала з презентації книжкової виставки «Стань природі другом». З учнями 1-5 класів були проведені бесіди «Сторінками Червоної книги». З великим задоволенням  учні1-9 класів прийняли участь у  фотоконкурсі «Я- частинка природи»  та конкурсі малюнка  «Природа очима дітей».Справжніумільціпрацювалипротягомдекількохднів  у майстерні «Екологічний дизайн».Скільки  креативу  та  приємнихемоційбуло у дітей,  І не дивно, ботворчість не можезалишит инікого байдужим.
Для учнів 1-5 класів була проведена гра-вікторина «Ми гриби вивчаємо,їх ми добре знаємо». Діти повторили правила поведінки   у лісі, переглянули відеоролик «10 фактів про гриби», визначили основні види, назви  грибів та  відгадали загадки.  Учні 8-9 класів підготували інформаційна хвилинку «Екологічний бумеранг», щоб донести  які глобальні  проблеми чекає людство внаслідок  недбалого  поводження   з природою та навколишнім, катастрофічні наслідки забруднення, знищення природи. Закликали любити,  берегти та охороняти природу.
Всі  проведені заходи були  направлені на формування  екологічної культури вихованців закладу освіти та привернення уваги  до екологічних проблем планети, носили екологічне спрямування.

 

План

проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

«Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів»

№з/п

Назва заходу

Клас

Дата

відповідальний

1

Ознайомлення з планом проведення місячника. Тематична книжкова  виставка «Стань природі другом»

1-9

01.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В.

2

Бесіди «Сторінками Червоної книги»

1-5

02.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В.

3

Фотовернісаж «Я-частинка природи»

1-9

05.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В. класні керівники

4

Екологічна подорож «Барви осені»

2-3

06.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В.

5

Конкурс малюнків «Природа очима дітей»

1-7

07.10.2020

Вчитель образотворчого мистецтва

6

Робота екомайстерні «Екологічний дизайн»

1-4

08.10-

09.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В.

7

Виставка поробок «Осінній дивограй

1-9

09.10.2020

Класні керівники

8

Екологічна вікторина «Про гриби ми знаємо. Відмінності вивчаємо»

1-5

12.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В.

9

Перегляд  відеороликів «Екологія і глобальні проблеми сучасності»

8-9

13.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В.

Бібліотечний актив

10

Інформаційна хвилинка

 Екологічний бумеранг

 

5-9

15.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В.

Бібліотечний актив

11

Складання рекомендаційних списків  з екологічної тематики

1-9

19.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В.

 

 

Екологічні    акції «Природа просить порятунку»

5-9

22.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В.

 

13

Анкетування  на визначення рівня екологічної  культури  старшокласників

5-9

28.10.2020

Бібліотекар Коробка О.В.

14

Підведення підсумків проведення місяяника

 

30.10.2020

   Бібліотекар Коробка О.В.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  2019

"Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» 

План проведення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

/Files/images/44.gifПлан

 проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 

«Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини »

 


«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» - під таким гаслом з 1 жовтня по 31 жовтня 2018 року проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, присвячений 100-річному ювілею від дня народження заслуженого вчителя України, відомого письменника, гуманіста В.О.Сухомлинського. Головною його метою було сприяти розвитку творчих здібностей учнів через систему бібліотечних заходів, допомогти розвивати нахили і здібності дітей; популяризація літератури з даної тематики. Всі заходи було сплановані і проведені відповідно до плану місячника.

У ході проведення місячника були організовані книжкові виставки «Великий педагог, великий Добротворець»,«Від книжки до творчості», де була представлена література, що спонукала до творчого пошуку, зацікавленню дітей до створення виробів своїми руками.

 

Для більш детального ознайомлення із життям і творчістю великого педагога та дитячого письменника Василя Олександровича Сухомлинського було організовано перегляд презентації «В.Сухомлинський. Вічний слід на землі» та засідання круглого столу «Творчість В.О. Сухомлинського дітям». Для учнів початкових класів проводились голосні читання творів Сухомлинського « Чи важко бути людиною», «Сьома дочка», Як у Павлик списав у Зіни задачу», «Коник втік».

 

На завершення знайомства з творчістю письменника для учнів 1-5 класів проведено літературну вікторину «Життя та творчість Василя Сухомлинського».

У бібліотеці була організована виставка творчих робіт дітей «Шедеври маленьких умільців», на якій були представлені поробки, виконані різною технікою виконання.

Відвідувачі мали можливість подивитись на творчі здібності своїх однолітків, перейняти щось для себе.

З метою виявлення творчих літературних здібностей проводився конкурс юних казкарів на кращу авторську казку. Переможницями стали: Коробка Настя, учениця 8 класу «Як кіт із собакою товаришами стали», Лисенко Анна, учениця 6 класу, «Дивовижні пригоди хлопчика Сергійка» та Малкова Наталія, учениця 6 класу, «Корова, кінь і пес».

 

Проведено день бібліотворчості «Читаємо, малюємо, граємо», де кожен мав можливість у вільний час займатися своїм улюбленим зайняттям.

 

  • Створено  буктрейлер «Твори В.Сухомлинського дітям», поповнено матеріалами тематичну папку «В.О.Сухомлинський – заслужений педагог України, вчитель, відомий письменник, гуманіст».

 

Місячник шкільних бібліотек "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя"

2017/2018 навчальний рік

Зустріч з фельфшером ФП С.Власівка Семитоцькою Л.М.  "Підлітковий алкоголізм та куріння - вороги молодості та здоров`я"

Виставка малюнків "Здоров`я очима  дітей"

Конкурс "Міс Грація"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Флешмоб "Я люблю читати книги"

 

Літературна година  "Стежки життя і шляхи творчості Івана Антоновича Кочерги (1881-1952) 

 (до 135 річчя  від дня народження   українського драматурга )"

 

Літературний марафон  

З метою заохочення дітей до систематичного читання, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, популяризація найкращої української та світової літератури для дітей,  навичок самостійної роботи з книгами    та в ході проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек бібліотекарем Коробкою О.В. для учнів 5-8 класів був проведений літературний марафон «Читай, думай, грай»

 

 

 

 

 

Усний журнал " Де починається моя Батьківщина"

З метою розширення і закріплення знань учнів про Україну, Харківщину, своє рідне село, виховання любові до Вітчизни, прищеплення інтересу до вивчення історії, звичаїв і культури рідного краю бібліотекарем Коробкою О.В. та читацьким активом був проведений усний журнал «Де починається моя Батьківщина» для учнів 1-4 класів.

 

 

Конкурс юних декламаторів «Любове моя – Вкраїно!»

9 жовтня  2015 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек   з метою національно-патріотичного виховання  відбувся      конкурс юних декламаторів «Любове моя – Вкраїно!». На участь у конкурсі було заявлено десять учасників.  Звучали вірші про Україну як відомих   українських поетів,  так і маловідомих.  Переможцями стали     Лисенко А.(3 клас,  «Я дитина українська» Юрія Шкрумеляка) та Зацепіна Н. (4 клас, Н.Красоткіна  «Моя Україна»), які розділили  І місце. Друге місце журі присудило найменшій учасниці конкурсу – учениці 1 класу Степаненко А. за вірш «Українка» С. Воробкевича, третє місце дісталося Сліченко В. (7 клас, О. Тесленкова «Україні»). Вітаємо переможців!

 

 

Вікторина-гра «Чи   знаєш ти   Україну? » 

З метою поглиблення знань про свою  країну, прищеплення  любові та поваги до традицій рідної землі,виховання гідних громадян свої  Батьківщини,   12.10.2015 року для учнів 3-5 класів була проведена  вікторина –гра «Чи знаєш ти Україну? ».

 

 

Інтелектуально- розважальна  гра " Я люблю Україну"

З метою прилучення школярів до джерел національної історії, культури, пробудження національної самосвідомості, сприянню патріотичного виховання учнів, формування бажання більше дізнатись про минуле і сучасне України бібліотекарем Коробкою О.В. та вчителем української літератури Чехутою Я.Л. була проведена інтелектуальна гра « Я люблю Україну». Під час гри учасники мали можливість показати свої знання з української мови, історії, географії, культури, музики сучасної та народної, традицій українського народу. Вітаємо команду «Сонях» з перемогою!

 

  

 

22.10.2015 року в шкільній бібліотеці була організована тематична  виставка  «Многогранний  талант  Б.Олійника», працювала   літературна вітальня, де учні  2-5 класів познайомилися з  важливими біографічними  датами,  читали  та декламували  вірші із

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Февраль 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архив записей
Друзья сайта  • Создать сайт
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © 2021
    Сделать бесплатный сайт с uCoz