Главная | Регистрация | Вход | RSSВоскресенье, 28.02.2021, 16:33

КЗ"Власівська гімназія"

Меню сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0Життя бібліотеки

Вересневі зустрічі в  шкільній бібліотеці .Ознайомлення з шкільною бібліотекою  учнів 1 класу.

     Сьогодні учні 1 класу  провели екскурсію по шкільній бібліотеці,  ознайомились   із бібліотечними правилами, значенням слів "бібліотека", "формуляр",  "абонемент".

 

    Здійснили подорож  книжковим містом, ознайомились із книжковими виставками  " У світі казки чарівної" , "Серце, віддане дітям", "Ми- подарунок шкільній бібліотеці",  "2013 рік - рік дитячої творчості"

      

  З метою  виховання  патріотизму   поваги до традицій ,    до дня  українського козацтва   в бібліотеці  була організована  тематична виставка "Козацькому роду нема переводу"  та  проведений  історичний нарис  для учнів 7-8 класів .

               З  метою прищеплення  любові до книги, поглиблення  знань дітей про казку, виховання інтересу до усної творчості,  зокрема казок,  пробудження бажання  читати та знати більше казок, розвитку  творчої уяви, пам'яті, мислення  30 жовтня 2013 року для учнів 2-4 класів був проведений бібліотечний урок-гра  "Відкриває двері казка..."
          
 
На урок до дітей завітала Казка, яка запропонувала  пограти в гру "Відгадай героя", "Казкова математика", а також листоноша Пєчкін, який приніс дітям телеграми від героїв, що не змогли  прибути. Сподобалось дітям  і гра "Чарівна торбинка", "Загадкові кульки", на завершення свята діти переглянули презентацію  та за ілюстраціями    відгадали назви  запропонованих казок.
 
  
                                                    

  З метою підвищення інформаційної грамотності, виховання поваги та любові до рідної мови та слова  8 листопада 2013 року
для учнів 2-5 класів  в бібліотеці  відбулася інформаційна хвилинка до Дня   писемності та рідної мови .  Діти ознайомилися з виставкою "Квітни,  мово наша рідна!" ,  переглянули презентацію  "Історія писемності від ієрогліфів до літер", відео "Рідна мова",  розповідали  вірші  про мову, згадували прислів`я, розгадували загадки.

  
        

    В ході  проведення Всеукраїнського тижня права  12 грудня 2013 року  для учнів 2-3 класів проведено правову гру "Що ти знаєш про свої права" , в ході якої вони  поглибили свої знання  про права та обов`яки , навчились їх розрізняти,  розглянувши різні ситуації. До цього заходу учні намалювали   малюнки на тему  "Я маю право" . 

 
 На завершення   учасники гри отримали    пам`ятки "Права та обов`язки дитини".
 
   
 

                                                                                                 Бібліотечний урок "Довідникова література"
17 лютого  2014 року для учнів 3 класу був проведений бібліотечний  урок "Довідникова література", на якому діти познайомилися з довідниками, енциклопедіями, різними видами словників та навчилися ними користуватися, знаходити потрібну інформацію.

 

                                                                                                                   Посвята в читачі
04 квітня пройшло свято для учнів початкових класів  "Посвята в читачі",  під час якого учнів  1  класу урочисто прийняли  в читачі шкільної бібліотеки. Вони дали обіцянку бути активними читачами  бібліотеки, виконувати всі правила поводження книгою. Учні  5 класу разом з бібліотекарем Коробкою О.В. підготували інсценізацію   "Пригоди української книжки".   На свято також  завітав Незнайко та Королева книг, які з учасниками грали в ігри. На згадку про свято першокласники отримали читацькі квитки та книжежки.

 
Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки

     Згідно плану проведення Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек для учнів 1 класу  бібліотекарем Коробкою О.В. був проведений бібліотечний урок «Правила спілкування з книгою». Під час нього діти  ознайомилися з основними правилами поводження з книгами,  а також мали змогу переглянути   книжкові виставки  «Казковий світ», «Здоровим будь! », «Твої вірні друзі та помічники», «Українські письменники дітям».

      

Презентація книги "Перлини України"

    9 та 10 жовтня 2014 року  у шкільній  бібліотеці  для учнів 5-11 класів пройшла презентація альбомного видання  О.М.Белікова  «Перлини України» видавництва «Клубу сімейного дозвілля». Здійснюючи віртуальну подорож   сторінками  книги,  діти дізналися  про  історичні  та архітектурні пам’ятки, храми, монастирі, музеї  нашої країни, її мальовничі куточки природи, заповідники,  національні парки, туристичні об’єкти, які  справді є перлинами нашої країни.

 

Бібліотечний урок " Стуктура книги. Самостійний вибір книг"

З метою ознайомлення  учнів з основними елементами книги, книгознавчими поняттями та для  розвитку вміння самостійно знаходити  необхідний твір  за змістом, формування  бажання читати, виховування  бережливого ставлення до книги   13 жовтня 2014 року для учнів 3 класу бібліотекарем Коробкою О.В.  було проведено бібліотечний урок  «Структура книги. Самостійний вибір книг».

 

Вікторина "Книголюб"

Для учнів 8-9 класів 21 жовтня  2014 було проведено вікторину «Книголюб» з метою  виховання любові до книги,  заохочення дітей до систематичного читання, розвитку пам`яті, мислення та ерудиції.

  

Конкурс на кращий логотип та гасло до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Підводячи підсумки проведення конкурсу на кращий логотип та гасло   до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек,   журі   присудило І місце  2 класу який був найактивнішим   (Супрунюк Женя), ІІ місце 5 класу (Заєць Максим)  і ІІІ місце Калітіній  Вікторії (11 клас). Кращим гаслом було визнано  "ШБ - фундамент освіти та інформаційної культури" (Клепак Діана , 8 клас) та "ШБ - надійний помічник учня та педагога" ( 2 клас).

 

Казковий калейдоскоп

27 жовтня  2014 року для учнів 1-5 класів була проведена гра "Казковий калейдоскоп"  під час якої діти за фрагмантами  казок, речами, піснями казкових героїв  впізнавали  назву казки  та автора.  Дана гра  дала можливість дітям повторити  казки, згадати героїв, проявити кмітливість, швидкість  та ерудицію. Найактивнішими були  Корнієнко Даша, Малкова Наташа, Колонтаєвський Максим (2 клас), Супрунюк Женя, Черниченко Антон (3 клас).

 

Вікторина -гра "Правознайка" 

 В ході проведення Всеукраїнського тижня права 11.12.2014 року  з учнями 2-5 класів відбулася вікторина -гра "Правознайка". Діти мали можливість на прикладах  життєвих історій, казкових прикладах розглянути та закріпити свої знання з прав та обов`язків.

Заходи  в шкільній бібліотеці 

До 201 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка  в шкільній  бібліотеці були проведені  тематична виставка «Всесвітня велич Кобзаря»,  голосні читання та   літературна гра «Стежками  життя та творчості  Тараса» для учнів 1-5 класів. (бібліотекар Коробка О.В.)

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

У цьому навчальному році Всеукраїнський тиждень  дитячого  читання   в нашій школі  відкрився     23 березня  2015 року святом книги «Книжок країна чарівна в гості  вас чека вона». Діти з великим задоволенням ознайомилися з творчістю як  українських,   так і  світових дитячих письменників, переглянули презентації  про життя і творчість  В.Нестайка,  М.Носова,  А.Барто,    І.Жиленко,  інсценізували   їх твори (вчитель української мови та літератури  Юхно О.В., учні  6 класу), брали участь у літературній  вікторині  «Ці милі, добрі книги»,   грали в гру «Письменник чи ні», «Хто більше»(бібліотекар Коробка О.В.)

Королю Казки  присвячується

(до 210 –річчя від дня народження Г.К.Андерсена)

Десь у Данії далекій

210 років тому

Народився хлопчик дивний

Нині всім казкар відомий.

Він актором мріяв стати

Грати різні ролі

Та з казками чарівними

Пов'язав він долю.

Його знають  у всьому світі

І малі, й дорослі люди

Ось уже як півстоліття

Андерсену шана всюди.

 Саме цьому відомому всьому світу  казкарю  та його казкам був присвячений бібліотечний захід ,  що відбувся у Власівському ЗНВК  у Міжнародний День дитячої книги. І це не випадково, адже саме 2 квітня  в цьому році відзначається 210 років від дня народження  Ганса Крістіана Андерсена . Цьому заходу передувала кропітка робота. Учні 5-6 класів, працювали над проектом «Сторінками казок Андерсена».  Поділившись на групи, малювали   героїв казок Андерсена,   складали вірші, писали міні-твори, читали казки та досліджували їх написання,  створювали презентації.  Саме в день народження    Короля  Казки   вся робота була виконана і презентована. На завершення відбулася вікторина «Кращий знавець казок Андерсена». Переможницею стала  учениця 6 класу Сліченко Вікторія, яка також продекламувала  свій вірш «Казки дитинства». 

 Я люблю казки читати

Більш, ніж сто їх прочитала.

Та ще як була в садочку,

Вже про Андерсена  знала.

Нам про дівчинку маленьку

Вихователь розказала.

“Гидке каченя”,  “Солдатик”,

“Дикі лебеді”, “Кресало”-

Це вже в школі я читала.

А Русалочка та Герда!

Навіть, подих тамували

Їх сміливість, їхня впертість

Перешкоди всі долати

Й дружбу завжди цінувати.

Дам пораду я вам, діти,

Ви творіть добро у світі.

І тоді обов'язково

Буде все у вас казково!

Вірте в казку, вірте в мрію

І не зраджуйте ви їм,

Бо без віри і надії

Досить важко нам усім.

 

Посвята в читачі

05 травня  2015 року під час  проведення  свята «Посвята в читачі»  шкільна бібліотека прийняла   в свою читацьку  сім`ю учнів 1 класу. На свято завітали Королева Книги, Фея, улюблені казкові персонажі Незнайко, Червона Шапочка та Баба Яга, які запропонували дітям цікаву вікторину, ігри, загадки, ознайомили  з правилами  поводження з книгам, бережного ставлення до них.  А на завершення свята першокласники  отримали від Королеви Книги  та Феї  квитки Почесного читача шкільної бібліотеки та дитячі книжечки.

Виховний захід «Подорож до планети Книголюбів» 

З метою виховання в учнів любові до книжки, бережливого   ставлення до цього великого скарбу людського розуму, мудрості і досвіду, популяризації дитячої книжки  та залучення до читання бібліотекарем Коробкою О.В. був  проведений захід  «Подорож до планети Книголюбів» для учнів 1-6 класів. Діти подорожували станціями «Історична», «Бережливість», «Казкова», «Ерудит», «Сміховинка - веселика», «Загадкова», «Музична», де розгадували загадки та впізнавали казкових героїв, інсценізували байки, розповідали вірші, усмішки та гуморески, співали пісні. Протягом всієї мандрівки бібліотекар закликала учнів любити  і берегти книги, завжди їх читати.  Такі заходи розширюють уявлення  про книги, про їх значення в житті людини, розвивають інтерес до читання.

 

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Февраль 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архив записей
Друзья сайта  • Создать сайт
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © 2021
    Сделать бесплатный сайт с uCoz